• EXKURZIA  OSVIENČIM A  KRAKOV
          • EXKURZIA OSVIENČIM A KRAKOV

• Dňa 15.12. 2017 sa študenti druhých ročníkov Spojenej školy v Martine
        • Expert geniality show 2017

• 30. novembra 2017 si študenti našej školy znova vyskúšali svoje vedomosti v celoslovenskej súťaži Expert geniality show.
        • Záverečné  skúšky  základnej prípravy  mechanikov hasičskej techniky
          • Záverečné skúšky základnej prípravy mechanikov hasičskej techniky

• V spolupráci s Odbornou školou DPO Martin ako certifikovaným školiacim strediskom  a DHZ Sučany
        • Višňový sad

• Pokračujúc v línií divadelných predstavení,
        • Literárna hodina v Turčianskej knižnici netradične  a čitateľská  gramotnosť žiakov
          • Literárna hodina v Turčianskej knižnici netradične a čitateľská gramotnosť žiakov

• Dňa 10.11.2017 študenti 1.A triedy s vyučujúcou slovenského jazyka a literatúry
        • Exkurzia - múzeum holokaustu v Seredi a hrad Červený Kameň

• V rámci krúžkovej činnosti „Mladý Slovák“ a „Po stopách našich predkov“
        • Študentská kvapka krvi 2017

• Dňa 24. 10. 2017 sa na našej škole uskutočnila Študentská kvapka krvi.
        • MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VETĽTRH V BRNE 2017

• Dňa 11. októbra 2017 sa štyridsaťjeden žiakov našej školy
        • Loďou v ústrety budúcej kariére.

• Dňa 13.10. 2017 sme sa zúčastnili na základe pozvánky
        • Literárna exkurzia 2017

• 12. októbra 2017  sa triedy I. E a III. D s Mgr. Bročkovu a Mgr. Žingorovou
        • REALITNÝ VODIČÁK

• Vzhľadom na pozitívne ohlasy odbor školstva a športu v spolupráci s firmou MGM & partners, s. r. o. realizoval  vzdelávací seminár REALITNÝ VODIČÁK
        • Finančná gramotnosť

• Stalo sa už tradíciou, že naša škola pravidelne organizuje pre žiakov základných škôl prednášky z oblasti finančnej gramotnosti.
        • Záverečné projektové stretnutie NEVER opäť na Slovensku

• Od 8. – 12. 5. 2017 Spojená škola už druhýkrát hosťovala zahraničné tímy projektu No Enemies Violence – Equal Rights (NEVER) z Čiech, Poľska, Portugalska, Talianska a Turecka.
        • Železný hasič   a Územné kolo hasičského dorastu 2017
          • Železný hasič a Územné kolo hasičského dorastu 2017

• Naši žiaci tretieho ročníka odbor mechanik hasičskej techniky v rámci hasičského krúžku  v priebehu roka si zvyšovali svoju odbornosť, ktorú upevňovali na odbornom výcviku na Hasičskej stanici v Sučanoch.  S blížiacim sa koncom školského roka za pomoci hasičov z DHZ Dražkovce sa v Dražkovciach pripravovali aj na oblastné kolo hasičského dorastu.
        • Majstrovstvá v CNC freza 2017

• Skvelé umiestnenie martinského strojára, Marek Brisuda obhájil prvenstvo. V areáli Agrokomplexu v Nitre sa v dňoch 25. až 28. apríla uskutočnilo v poradí tretie slovenské finále vo frézovaní a sústružení na číslicovo riadených strojoch.
        • Mladý slovenský vedec 2017

• Ján Kupčuliak, žiak našej školy sa zapojil do súťaže Mladý slovenský vedec 2017.
        • Rozlúčka so štvrtákmi 19.5.2017

• Nebolo to tak dávno, keď pred štyrmi rokmi zasadli do školských lavíc Spojenej školy   dnešní maturanti.
        • EXKURZIA BANSKÁ ŠTIAVNICA  A  BANSKÁ BYSTRICA
          • EXKURZIA BANSKÁ ŠTIAVNICA A BANSKÁ BYSTRICA

•  18.05. 2017

• Roman Bízik na Majtrovstvách Slovenskej republiky v Naturálnej kulturistike.

• Dňa 20.05.2017 sa konali Majstrovstvá Slovenskej Republiky v Naturálnej kulturistike a fitness Viničné.

• Výsledky okresného a krajského kola 39. ročníka SOČ

• Dňa 17. marca 2017 sa uskutočnilo okresné  kolo 39. ročníka SOČ