• Ubytovacie zariadenie Spojenej školy v Martine sa nachádza v širšom centre mesta Martin v regióne TURIEC v blízkosti vyhľadávaných turistických a lyžiarskych lokalít :

MARTINSKÉ HOLE, JASENSKÁ DOLINA, VALČIANSKA DOLINA, GADERSKÁ DOLINA, MALÁ A VEĽKÁ FATRA
      • Možnosť zabezpečenia aj väčších podujatí:
        - odborné semináre,
        - snemy,
        - športové podujatia,
        - zábavné podujatia.

V prípade potreby zabezpečíme aj kvalitné stravovanie.
      • Izby
      • Spojená škola má k dispozícii voľnú ubytovaciu kapacitu 200 lôžok v trojlôžkových izbách, ktoré sa dajú upraviť aj na dvoj alebo štvorposteľové.
        Každá izba má osobitný vstup do ubytovacieho priestoru z chodby, ktorá nadväzuje na prístupový priestor k dvom osobným výťahom.
      • Izby
      • Spojená škola má k dispozícii voľnú ubytovaciu kapacitu 200 lôžok v trojlôžkových izbách, ktoré sa dajú upraviť aj na dvoj alebo štvorposteľové.
      • Kontakt:
        Dana Hanesová,
        ubytovanie.ssmt@gmail.com

Ponúkame parkovacie plochy priamo v areály ubytovne.

Areál na športové vyžitie:
        Multifunkčné ihrisko.

Telocvičňa.