• Dňa 14.2.2024 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo Stredoškolskej odbornej činnosti.

•  Dňa 14.2.2024 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo Stredoškolskej odbornej činnosti.

Súťažiaci :

1. Samuel Šebeň, Tomáš Nagy , Matej Hajas IV.B s ´ Učebnou pomôckou pre elektrotechnikov ´  ( konzultant p. Bella - KraussMaffei )
            2. Jakub Sven Sekanina III.B s ´ Flyback musical driver ´( konzultant p.Muller)
            3. Radoslav Bače IV.C s ´Funkčným modelom rybinovej drážky ´ ( konzultant p.Litvajová, p. Štrba, p. Kapolka)
            4 . Christián Mišala, Jozef Šuhaj II.A s prácou ´Výroba tvarovacej drážky ´ ( konzultant p. Rešetár)
            5 . Daniela Adamčíková III.C s prácou  ´ Cvičná firma A NA NÁS                  ( konzultant p. Cáliková)

Aj napriek nízkemu počtu súťažiacich, bola kvalita hodnotených prác na vysokej úrovni. Do okresného kola postúpili hneď prvé štyri menované práce , a dúfame , že po odstránení pripomienok od poroty nás budú úspešne reprezentovať aj na okresnom kole.

Ďakujem všetkým súťažiacim, špeciálne však kolegom , ktorí svoj voľný čas venovali s trpezlivosťou našim študentom.

• Valentínska kvapka krvi

• Milí kolegovia a študenti,

blíži sa Valentín a s ním aj konanie dobrých skutkov. Nakoľko sa nám pre malý záujem nepodarilo zorganizovať už tradičnú Valentínsku kvapku krvi na škole, môžete ísť darovať krv v nedeľu 11.02.2024 do OC Tulip Martin, prípadne do NTS Martin.

Veríme, že najbližšie sa záujem o darovanie krvi zvýši a pracovníci NTS navštívia našu školu s mobilným výjazdom.