• Olympiáda v anglickom jazyku 2016

• Dňa 16. novembra 2016
        • Vianočné turnaje 2016

• Aj v školskom roku 2016/2017 sa uskutočnili medzi triedami Spojenej školy Martin vianočné turnaje vo volejbale dievčat a futsalový.
        • Návšteva antikvariátu Mädokýš

• 23. novembra 2016 sa IV. B vybrala so svojou slovenčinárkou Mgr. Bročkovou >
        • Po stopách významných literárnych osobností

• Dňa 21.11.2016 viedli kroky študentov 2.P, 2.N a 3.B
        • Odborná stáž v partnerskej škole Strednej priemyselnej škole v Chrudimi

• Milí študenti,

aj v tomto školskom roku sa môžu študenti druhých a tretích ročníkov odborov:

• Exkurzia - múzeum holokaustu v Seredi a výstava Cosmos discovery v Bratislave.

• Tak ako býva dobrým zvykom, aj v tomto školskom roku v rámci krúžkovej činnosti „Mladý Slovák“ a „Po stopách našich predkov“

• Žiaci a učitelia Spojenej školy riešili otázky tolerancie v českej Chrudim

• Od 17. – 21.10. 2016 sme sa zúčastnili projektového stretnutia Erasmus +

• Smelo na cesty

• Dňa 18. 10. 2016 sme sa zúčastnili súťaže,
        • Študenti na besede v Turčianskej knižnici

•       26.10.2016 sa študenti 2.P, 4.P a 2.A zúčastnili
        • Študentská kvapka krvi

• Vyhrň si rukávy pre dobrú vec.
            Dňa 18.10. 2016 sa na našej škole uskutočnila Študentská kvapka krvi. Všetkým darcom srdečne ďakujeme.
        • Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne

• V októbri sa už tradične žiaci našej školy zúčastnili medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Brne.

• Cena pre jazyky 2016

• 28.9.2016 sme sa s kolegyňou Mgr. Barborou Kačkovou zúčastnili slávnostného odovzdávania ceremónie Cena pre jazyky 2016 v Bratislave.

• Exkurzia  v Turčianskej knižnici

• Prváci za informáciami
        • Študentská kvapka krvi

• Vyhrň si rukávy pre dobrú vec.
            Dňa 18.10. 2016 od 7:30 h. do 11:00 h. sa uskutoční na Spojenej škole v zasadačke školy Študentská kvapka krvi. Študentom, ktorí sa zúčastnia darovania krvi sa odporúča ráno naraňajkovať a dodržať pitný režim.
        • Potlesk za slobodu

• Nie je v našej krajine mnoho škôl, v ktorých si pripomínajú výročie oslobodenia mesta či obce, v ktorej pôsobia.
        • Župná kalokagatia 2016

• pod záštitou Žilinského samosprávneho kraja Juraja Blanára