• Literárna exkurzia v Tajove a v B. Bystrici

• 3. mája 2017 sa III. D, odbor TAP z I. E a z II. D zúčastnili literárnej exkurzie s pedagogickým dozorom Mgr. Bročkovou a Mgr. Žingorovou.
        • 72. výročie oslobodenia mesta Martin

• Dlhá a ťažká to bola cesta, ktorou sloboda prišla k nám, sloboda krvou splatená.
            Dnes spomienkou aspoň vypovieme, čo obeta tá pre nás znamená.“
                                                             / M. Bajnoková /

• Súťaž „Tímový záchranár“

• Dňa 12. apríla 2017 sa žiaci našej školy odboru mechanik hasičskej techniky zúčastnili medzinárodnej športovo-vedomostnej súťaže
        • Matematický klokan 2017

• Na Slovensku 20. marca 2017 odštartoval 20. ročník  medzinárodnej súťaže.
        • Portrét Doriana Graya

• Návšteva divadelného predstavenia -

• Zváračské súťaže

• Pekné umiestnenie dosiahol Jakub Michálek zo IV.I triedy, študent odboru programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení, v medzinárodnej súťaži v Moste ( Česká republika) O zlatou kuklu společnosti SIAD.

• MATURITNÉ SKÚŠKY 2017

• Mesiac marec nie je len začiatkom pekných slnečných dní, ale aj obdobím písomných maturitných skúšok.
        • Výsledky školského kola 39. ročníka Stredoškolskej  odbornej činnosti na Spojenej škole Martin

• Dňa 23 februára 2017 sa uskutočnilo školské kolo 39. ročníka SOČ na našej škole.

• Prijímacie skúšky

• Kritéria pre prijímacie konanie 2017/2018.

• Valentínska kvapka krvi.

• Dňa 15.2.2017 sa v zasadačke Spojenej školy uskutočnila akcia Valentínska kvapka krvi.
        • Expert Geniality show

• Ešte 1. decembra minulého roku si niektorí naši študenti už po 10 krát zmerali sily v celoštátnom kole Expert Geniality show
        • Olympiáda sa im zapáčila

• V priestoroch dielní Spojenej školy v Martine sa minulý týždeň uskutočnil 7. ročník krajského kola technickej olympiády pre žiakov základných škôl.
        • Úspech na okresnom kole olympiády v anglickom jazyku 2016

• 18. januára 2017
        • Mladí Turčianski Siláci 2016

•      Dňa 20.12. 2016 sa v priestoroch VONS GYMU
        • Olympiáda v anglickom jazyku 2016

• Dňa 16. novembra 2016
        • Vianočné turnaje 2016

• Aj v školskom roku 2016/2017 sa uskutočnili medzi triedami Spojenej školy Martin vianočné turnaje vo volejbale dievčat a futsalový.
        • Návšteva antikvariátu Mädokýš

• 23. novembra 2016 sa IV. B vybrala so svojou slovenčinárkou Mgr. Bročkovou >
        • Po stopách významných literárnych osobností

• Dňa 21.11.2016 viedli kroky študentov 2.P, 2.N a 3.B