• Matematický klokan 2017

• Na Slovensku 20. marca 2017 odštartoval 20. ročník  medzinárodnej súťaže.
        • Portrét Doriana Graya

• Návšteva divadelného predstavenia -

• Zváračské súťaže

• Pekné umiestnenie dosiahol Jakub Michálek zo IV.I triedy, študent odboru programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení, v medzinárodnej súťaži v Moste ( Česká republika) O zlatou kuklu společnosti SIAD.

• MATURITNÉ SKÚŠKY 2017

• Mesiac marec nie je len začiatkom pekných slnečných dní, ale aj obdobím písomných maturitných skúšok.
        • Výsledky školského kola 39. ročníka Stredoškolskej  odbornej činnosti na Spojenej škole Martin

• Dňa 23 februára 2017 sa uskutočnilo školské kolo 39. ročníka SOČ na našej škole.

• Prijímacie skúšky

• Kritéria pre prijímacie konanie 2017/2018.

• Valentínska kvapka krvi.

• Dňa 15.2.2017 sa v zasadačke Spojenej školy uskutočnila akcia Valentínska kvapka krvi.
        • Expert Geniality show

• Ešte 1. decembra minulého roku si niektorí naši študenti už po 10 krát zmerali sily v celoštátnom kole Expert Geniality show
        • Olympiáda sa im zapáčila

• V priestoroch dielní Spojenej školy v Martine sa minulý týždeň uskutočnil 7. ročník krajského kola technickej olympiády pre žiakov základných škôl.
        • Úspech na okresnom kole olympiády v anglickom jazyku 2016

• 18. januára 2017
        • Mladí Turčianski Siláci 2016

•      Dňa 20.12. 2016 sa v priestoroch VONS GYMU
        • Olympiáda v anglickom jazyku 2016

• Dňa 16. novembra 2016
        • Vianočné turnaje 2016

• Aj v školskom roku 2016/2017 sa uskutočnili medzi triedami Spojenej školy Martin vianočné turnaje vo volejbale dievčat a futsalový.
        • Návšteva antikvariátu Mädokýš

• 23. novembra 2016 sa IV. B vybrala so svojou slovenčinárkou Mgr. Bročkovou >
        • Po stopách významných literárnych osobností

• Dňa 21.11.2016 viedli kroky študentov 2.P, 2.N a 3.B
        • Odborná stáž v partnerskej škole Strednej priemyselnej škole v Chrudimi

• Milí študenti,

aj v tomto školskom roku sa môžu študenti druhých a tretích ročníkov odborov:

• Exkurzia - múzeum holokaustu v Seredi a výstava Cosmos discovery v Bratislave.

• Tak ako býva dobrým zvykom, aj v tomto školskom roku v rámci krúžkovej činnosti „Mladý Slovák“ a „Po stopách našich predkov“

• Žiaci a učitelia Spojenej školy riešili otázky tolerancie v českej Chrudim

• Od 17. – 21.10. 2016 sme sa zúčastnili projektového stretnutia Erasmus +