• Netradičná literárna hodina v Turčianskej knižnici

•         Triedy 2.B, 2.D a 1.B sa pod vedením svojich vyučujúcich slovenského jazyka a literatúry v dňoch 17.5.2019, 22.5.2019 a 23.5.2019 zúčastnili na netradičnej hodine  v Turčianskej knižnici.

• Realitný vodičák 2019

• Realitné centrum MGM  a Partners s podporou ŽSK opäť na našej škole uskutočnili prednášku , ktorá sa týkala informácií sveta realitného trhu.
        • Tímový záchranár 2019

• Dňa 17. apríla 2019 sa žiaci našej školy zúčastnili jubilejného  10. ročníka vedomostno-športovej súťaže „Tímový záchranár 2019“. Súťaž určená študentom, ktorí študujú oblasť ochrany pred požiarmi, organizuje Žilinská Univerzita – fakulta bezpečnostného inžinierstva v spolupráci so Strednou školou požiarnej ochrany MV SR v Žiline – Považskom Chlmci, kde sa súťaž pravidelne aj koná. Našu školu reprezentovali dve dvojčlenné družstvá chlapcov z odboru mechanik hasičskej techniky.
        • Významný športový úspech

• V našej škole sa skrývajú veľké športové talenty. Okrem kolektívnych športov máme aj športovcov individualistov.
            Takým je aj žiak tretieho ročníka Lukáš Kubička,
        • Matematický klokan 2019

• 21. marca 2019 sa opäť „klokanilo“.
        • Expert geniality show u nás v škole

• V januári sme sa dočkali výsledkov z celoslovenskej súťaže Expert geniality show, ktorá sa konala 29. novembra 2018.
        • Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní.

• V lyžiarskom areáli na Kubínskej holi sa v závere januára  uskutočnili Majstrovstvá kraja žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní.
        • Kurz záchrany života

• Dňa 18. januára 2019 sa žiaci 3.C triedy spolu s majstrami odbornej výchovy Mgr. Drbiakovej a Mgr. Šima zúčastnili v rámci vyučovania na lekárskej fakulte v Martine kurzu prvej pomoci.
        • Technická výchova pre ZŠ

• V 1. polroku školského roka 2018/2019 Spojená škola Martin zrealizovala technickú výchovu pre základné školy,
        • Víťazstvo v kategórii „Spoznávame kultúrne dedičstvo hostiteľskej krajiny počas mobility Erasmus+ v zahraničí“

• SAAIC – Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu vyhlásila Výzvu na podávanie súťažných návrhov v rámci iniciatívy Európsky týždeň odborných zručností 2018.
        • Exkurzia : Fabrika Oskara Schindlera  v Krakove
          • Exkurzia : Fabrika Oskara Schindlera v Krakove

• Dňa 13.12. 2018 študenti našej školy navštívili stálu expozíciu múzea v bývalej fabrike Oskara Schindlera,
        • Na literárnej hodine v Turčianskej knižnici

• Dňa 5.12.2018 kroky našich študentov  4.P a 4.C triedy viedli do Turčianskej knižnice
        • Modernizácia zváračskej školy

• Nadácia KIA Motors Slovakia poskytla Spojenej škole v Martine grant na modernizáciu zváračskej školy v hodnote 15 000,- €.
        • Červené stužky

• Dňa 28.11.2018 sa žiaci III.E odboru technickoadministratívny pracovník
        • SÚŤAŽ PRE NAJLEPŠÍCH MLADÝCH PREKLADATEĽOV V EURÓPSKEJ ÚNII

• November sa niesol na našej škole v znamení anglického jazyka.
        • Oslávili sme 70. výročie školy

•            12.10.2018 bol slávnostný  deň, ktorý sa navždy zapíše do pamäti mnohých z nás. Oslávili sme 70. výročie našej Spojenej školy. Už 70 rokov učitelia a majstri odborného výcviku skladajú mozaiku jej života. A my všetci sme jej  súčasťou.

• Olympiáda v anglickom jazyku

• Dňa 20. novembra 2018 sa na našej škole konal 29. ročník tejto súťaže.
        • Divadelné predstavenie Zločin a trest v Mestskom divadle v Žiline

• 25. októbra 2018 triedy 4. A a 4. B navštívili Mestské divadlo v Žiline
        • SPOJENÁ ŠKOLA NA ERASMUS DAY V ŽILINE

• Dňa 17.10.2018 sme reprezentovali našu školu na UNIZE na akcii Europe Direct Žilina pod názvom Project fair – prezentácia projektov podporených zo zdrojov EÚ.