• Významný športový úspech

• V našej škole sa skrývajú veľké športové talenty. Okrem kolektívnych športov máme aj športovcov individualistov.
            Takým je aj žiak tretieho ročníka Lukáš Kubička,
        • Matematický klokan 2019

• 21. marca 2019 sa opäť „klokanilo“.
        • Expert geniality show u nás v škole

• V januári sme sa dočkali výsledkov z celoslovenskej súťaže Expert geniality show, ktorá sa konala 29. novembra 2018.
        • Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní.

• V lyžiarskom areáli na Kubínskej holi sa v závere januára  uskutočnili Majstrovstvá kraja žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní.
        • Kurz záchrany života

• Dňa 18. januára 2019 sa žiaci 3.C triedy spolu s majstrami odbornej výchovy Mgr. Drbiakovej a Mgr. Šima zúčastnili v rámci vyučovania na lekárskej fakulte v Martine kurzu prvej pomoci.
        • Technická výchova pre ZŠ

• V 1. polroku školského roka 2018/2019 Spojená škola Martin zrealizovala technickú výchovu pre základné školy,
        • Víťazstvo v kategórii „Spoznávame kultúrne dedičstvo hostiteľskej krajiny počas mobility Erasmus+ v zahraničí“

• SAAIC – Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu vyhlásila Výzvu na podávanie súťažných návrhov v rámci iniciatívy Európsky týždeň odborných zručností 2018.
        • Exkurzia : Fabrika Oskara Schindlera  v Krakove
          • Exkurzia : Fabrika Oskara Schindlera v Krakove

• Dňa 13.12. 2018 študenti našej školy navštívili stálu expozíciu múzea v bývalej fabrike Oskara Schindlera,
        • Na literárnej hodine v Turčianskej knižnici

• Dňa 5.12.2018 kroky našich študentov  4.P a 4.C triedy viedli do Turčianskej knižnice
        • Modernizácia zváračskej školy

• Nadácia KIA Motors Slovakia poskytla Spojenej škole v Martine grant na modernizáciu zváračskej školy v hodnote 15 000,- €.
        • Červené stužky

• Dňa 28.11.2018 sa žiaci III.E odboru technickoadministratívny pracovník
        • SÚŤAŽ PRE NAJLEPŠÍCH MLADÝCH PREKLADATEĽOV V EURÓPSKEJ ÚNII

• November sa niesol na našej škole v znamení anglického jazyka.
        • Oslávili sme 70. výročie školy

•            12.10.2018 bol slávnostný  deň, ktorý sa navždy zapíše do pamäti mnohých z nás. Oslávili sme 70. výročie našej Spojenej školy. Už 70 rokov učitelia a majstri odborného výcviku skladajú mozaiku jej života. A my všetci sme jej  súčasťou.

• Olympiáda v anglickom jazyku

• Dňa 20. novembra 2018 sa na našej škole konal 29. ročník tejto súťaže.
        • Divadelné predstavenie Zločin a trest v Mestskom divadle v Žiline

• 25. októbra 2018 triedy 4. A a 4. B navštívili Mestské divadlo v Žiline
        • SPOJENÁ ŠKOLA NA ERASMUS DAY V ŽILINE

• Dňa 17.10.2018 sme reprezentovali našu školu na UNIZE na akcii Europe Direct Žilina pod názvom Project fair – prezentácia projektov podporených zo zdrojov EÚ.
        • Múzeum holokaustu v Seredi  a Zubria zvernica v Topolčiankach
          • Múzeum holokaustu v Seredi a Zubria zvernica v Topolčiankach

• Dňa 18.10. 2018 sme spolu so žiakmi prvých ročníkov Spojenej školy navštívili múzeum holokaustu v Seredi a zubriu zvernicu v Topolčiankach.
        • Opäť na lodi Žilina na Dunaji.

• Dňa 8. 10. 2018 sme sa opäť ako minulý rok zúčastnili na základe pozvánky Žilinskej univerzity v Žiline  na vyhliadkovej plavbe po Dunaji v Bratislave loďou Žilina.
        • Exkurzia v Turčianskej knižnici v Martine

• Naša škola ako jediná stredná škola z regiónu Turiec