• Yrobot v Spojenej škole v Martine

• Nová robotická platforma Yrobot sa stane súčasťou vyučovania odborných predmetov a aplikovanej informatiky v Spojenej škole v Martine vďaka spolupráci s nadáciou Volkswagen Slovakia a katedrou aplikovanej informatiky v Žiline.
        • Medzinárodný veľtrh v BRNE

• Vybraní žiaci našej školy sa v septembri už tradične zúčastnili exkurzie na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne.

• Autoškola

• Oznamujeme žiakom Spojenej školy, ktorí majú záujem o kurz na vodičské oprávnenie skupiny B v Autoškole Spojenej školy Martin aby sa prihlásili u inštruktorov Mgr. Jozefa Geráta a Bc. Miroslava Tomeka.

Podrobné informácie o začiatku a organizácii kurzu Vám poskytnú uvedení inštruktori.

• Študentský železný hasič

• Dňa 11.6.2014 sa uskutočnila v našej škole súťaž s názvom študentský železný hasič.

• EXKURZIA KRAKOV A OSVIENČIM

• Aj v tomto školskom roku sme opäť navštívili metropolu na rieke Visla – Krakov...
            13. 06.  2014

• Literárna exkurzia na Oravu

• 11. júna 2014 sme sa vybrali na Oravu  navštíviť zaujímavé miesta.
          • Jenga 2014

• Dňa 12.6. 2014 ešte nebol piatok – trinásteho, ale v Spojenej škole Martin sa konal  6. ročník našej, už pomaly tradičnej medzitriednej súťaže  JENGA.
        • SCIENTIX II

• Chcete sa stať súčasťou komunity európskych učiteľov prírodovedných  a technických predmetov?  Tak práve pre Vás je určený projekt SCIENTIX II.
        • Matematický klokan 2014

• Matematický klokan je najväčšia matematická súťaž na svete aj na Slovensku. Vlani riešilo jej úlohy viac ako 6 miliónov žiakov z 50 krajín Európy, Ázie, Ameriky a Afriky.
        • Fyzika hrou

• Po približne jeden a pol roku, dňa 7. februára 2014 sme sa opäť vrátili po domáhaní sa študentov na isté miesto.
        • Tlačová konferencia vo firme Microsoft.

• Dňa 29.4.2014 boli pozvaní Ing. Zuzana Christozova a Peter Skuhra 4.E na  tlačovú konferenciu v sídle firmy Microsoft Slovakia v Bratislave.
        • 69. výročie oslobodenia mesta Martin

• Dňa 11.4.2014 sa uskutočnila v kinosále Spojenej školy v Martine spomienková slávnosť  pri príležitosti  69. výročia oslobodenia mesta Martin čsl. armádnym zborom, Červenou a Rumunskou armádou.
        • Mod-COOPIT Poland 2014

• Už tretie projektové stretnutie sa konalo v dňoch 24. – 29. marca 2014 v poľskom meste Lodž. Za našu školu sa projektovej mobility zúčastnili štyria študenti pod vedením pedagógov: Ing. Zuzana Christozová, Mgr. Andrea Fábrová, PaedDr. Slavomír Bella a     Mgr. Alena Hanusková.
        • Valentínska kvapka krvi

• Dňa 14.3. 2014 od 8:00 h. sa uskutočnila na Spojenej škole v zasadačke školy Valentínska kvapka krvi. Krv prišlo darovať 42 žiakov. Všetkým ďakujeme.
        • Štrasburg a pol Európy

• Tvrdá práca prináša svoje ovocie. Po dlhom čakaní a týždňoch náročných prípravách sa žiaci našej školy zúčastnili v rámci projektu Euroscola na zasadaní Európskeho parlamentu v Štrasburgu.
        • Výsledky školského kola 36. ročníka SOČ

• Dňa 24. februára 2014 sa uskutočnilo školské kolo 36. ročníka Stredoškolskej odbornej činnosti na našej škole.

• Autoškola

• Spojená škola v Martine zriadila činnosť vlastnej autoškoly. Žiaci majú možnosť získať vodičské oprávnenie skupiny B za výhodných podmienok.

• Certifikát IES

• Začiatkom roka 2014 Spojená škola v Martine získala medzinárodný certifikát IES ako prvá škola v regióne Turiec.

• Slávnostné otvorenie odborných učební

• Slávnostné otvorenie odborných učební v Spojenej škole Martin (Učebňa CNC s novým sústruhom Sinumerik, Jazyková učebňa a Multimediálna učebňa) sa uskutočnilo dňa 25. februára 2014 o 10:00 h.