• Strojárska olympiáda 2015

• 8. ročník celoslovenskej súťaže

• Návšteva manažéra v II.P

• Dňa 22.1.2015 na hodinu manažmentu v II.P prišiel zaujímavý človek p. Ján Lémeš.

• Ján Karel sa stal víťazom

• Úspech na okresnom kole Olympiády v anglickom jazyku.

• Súťaž First lego league 2014

• 28.novembra sa tím našej školy  v zložení Jakub Oravec, Andrej Hurta a Martin Hanko z II.B zúčastnil turnaja First lego league na Žilinskej univerzite v Žiline.
        • Nadnárodné  stretnutie projektu Erazmus+ No Enemies Violence - Equal Rights
          • Nadnárodné stretnutie projektu Erazmus+ No Enemies Violence - Equal Rights

• Nadnárodné  stretnutie projektu Erazmus+ No Enemies Violence - Equal Rights Nie násiliu, rovnaké práva pre všetkých. Spojená škola je koordinátorom projektu.

• RC systém  µLAB v Spojenej škole v Martine.
          • RC systém µLAB v Spojenej škole v Martine.

• RC systém  µLAB

• Náš študent - reprezentant Slovenska

• Ondrej Holko, športový talent - reprezentant Slovenska

• Návšteva ministra školstva SR

• Dňa  8.10.2014 našu školu navštívil minister školstva, vedy,  výskumu a športu  SR Peter Pellegrini.
        • Tutanchamón - exkurzia

• Tutanchamón – jeho hrobka a poklady
            Kliatba faraónov či konkrétne Tutanchamóna bola a je stále obľúbeným motívom rôznych historiek a filmov, ale my napriek tomu sme sa dňa 10.októbra 2014 vybrali  do bratislavskej Incheby na výstavu Tutanchamón – jeho hrobka a poklady.
        • Yrobot v Spojenej škole v Martine

• Nová robotická platforma Yrobot sa stane súčasťou vyučovania odborných predmetov a aplikovanej informatiky v Spojenej škole v Martine vďaka spolupráci s nadáciou Volkswagen Slovakia a katedrou aplikovanej informatiky v Žiline.
        • Medzinárodný veľtrh v BRNE

• Vybraní žiaci našej školy sa v septembri už tradične zúčastnili exkurzie na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne.

• Autoškola

• Oznamujeme žiakom Spojenej školy, ktorí majú záujem o kurz na vodičské oprávnenie skupiny B v Autoškole Spojenej školy Martin aby sa prihlásili u inštruktorov Mgr. Jozefa Geráta a Bc. Miroslava Tomeka.

Podrobné informácie o začiatku a organizácii kurzu Vám poskytnú uvedení inštruktori.

• Študentský železný hasič

• Dňa 11.6.2014 sa uskutočnila v našej škole súťaž s názvom študentský železný hasič.

• EXKURZIA KRAKOV A OSVIENČIM

• Aj v tomto školskom roku sme opäť navštívili metropolu na rieke Visla – Krakov...
            13. 06.  2014

• Literárna exkurzia na Oravu

• 11. júna 2014 sme sa vybrali na Oravu  navštíviť zaujímavé miesta.
          • Jenga 2014

• Dňa 12.6. 2014 ešte nebol piatok – trinásteho, ale v Spojenej škole Martin sa konal  6. ročník našej, už pomaly tradičnej medzitriednej súťaže  JENGA.
        • SCIENTIX II

• Chcete sa stať súčasťou komunity európskych učiteľov prírodovedných  a technických predmetov?  Tak práve pre Vás je určený projekt SCIENTIX II.
        • Matematický klokan 2014

• Matematický klokan je najväčšia matematická súťaž na svete aj na Slovensku. Vlani riešilo jej úlohy viac ako 6 miliónov žiakov z 50 krajín Európy, Ázie, Ameriky a Afriky.
        • Fyzika hrou

• Po približne jeden a pol roku, dňa 7. februára 2014 sme sa opäť vrátili po domáhaní sa študentov na isté miesto.