• SPOJENÁ ŠKOLA NA ERASMUS DAY V ŽILINE

• Dňa 17.10.2018 sme reprezentovali našu školu na UNIZE na akcii Europe Direct Žilina pod názvom Project fair – prezentácia projektov podporených zo zdrojov EÚ.
        • Múzeum holokaustu v Seredi  a Zubria zvernica v Topolčiankach
          • Múzeum holokaustu v Seredi a Zubria zvernica v Topolčiankach

• Dňa 18.10. 2018 sme spolu so žiakmi prvých ročníkov Spojenej školy navštívili múzeum holokaustu v Seredi a zubriu zvernicu v Topolčiankach.
        • Opäť na lodi Žilina na Dunaji.

• Dňa 8. 10. 2018 sme sa opäť ako minulý rok zúčastnili na základe pozvánky Žilinskej univerzity v Žiline  na vyhliadkovej plavbe po Dunaji v Bratislave loďou Žilina.
        • Exkurzia v Turčianskej knižnici v Martine

• Naša škola ako jediná stredná škola z regiónu Turiec
        • Literárna exkurzia v Tajove a Banskej Bystrici

• Tento rok sme sa opäť vybrali na exkurziu do rodného domu Jozefa Gregora Tajovského a do Literárneho a hudobného múzea v Banskej Bystrici.
        • Futurikon 4

• Tak, ako minulý školský rok  31. mája 2018,  tak aj tento školský rok 20. septembra 2018 Žilinská Univerzita   usporiadala pre študentov stredných škôl  zážitkový deň s technológiami budúcnosti pod názvom FUTURIKON 4.