MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ ODBORNÉ ZRUČNOSTI V ZAHRANIČÍ - MAĎARSKO - BUDAPEŠŤ

22.09.2022 09:44
          Naša škola ponúka široké spektrum činností a rôznych aktivít pre študentov, ktorí majú možnosť vzdelávať sa a zvyšovať si kvalifikácie v zahraničí.
          V rámci programu ERASMUS+ sa v termíne od  24.9.-9.10.2022 naša škola zúčastní  krátkodobého projektu mobility:
          ODBORNÉ ZRUČNOSTI ZÍSKANÉ V ZAHRANIČÍ ( Maďarsko – Budapešť ) určené pre štúdijné odbory:
          2697 K Mechanik elektrotechnik
          2679 K Mechanik mechatronik

Výber žiakov z 2. a 3. ročníkov týchto odborov sa uskutočnil v predošlých dňoch za účasti triednych učiteľov, učiteľov odborných predmetov, anglického jazyka a tiež majstrov odborného výcviku.
          Žiaci si rozšíria svoje odborné kompetencie vo svojom odbore. Vyskúšajú a zažijú  niečo nové a zvýšia osobný rozvoj.

Ing. Eva Nogová, koordinátor projektu

MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ ODBORNÉ ZRUČNOSTI V ZAHRANIČÍ - POĽSKO - WROCLAW

22.09.2022 09:43
          V rámci programu Erasmus+ sa v termíne od  21.5.-5.6.2022 naša škola zúčastní  krátkodobého projektu mobility:

ODBORNÉ ZRUČNOSTI ZÍSKANÉ V ZAHRANIČÍ ( Poľsko – Wroclaw ) určené pre štúdijné odbory:

2426 K programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení

2411 K mechanik nastavovač

Výber žiakov z 2. a 3. ročníkov týchto odborov sa uskutoční v najbližších dňoch za účasti triednych učiteľov, učiteľov odborných predmetov, anglického jazyka a tiež majstrov odborného výcviku.

Ing. Eva Nogová, koordinátor projektu