Tímový záchranár 2016

Dňa 12. apríla 2016 sa žiaci našej školy z tried 4.A a 3.A zúčastnili medzinárodnej súťaže v hasičskom športe s názvom „Tímový záchranár“. Súťaž sa konala v areáli Strednej školy požiarnej ochrany Ministerstva vnútra Slovenskej republiky v Považskom Chlmci.

Žiaci 4.A triedy Ľubomír Šimo a Patrik Weis sa umiestnili na siedmom mieste a žiaci 3.A triedy Jozef Horváth a Jozef Weis na deviatom mieste v kategórii. Súťaže sa zúčastnili súťažiaci v celkovo 53 dvojčlenných družstvách s medzinárodnou účasťou. Konkurencia bola veľmi silná. Žiaci strávili vo výcvikovom priestore školy pekný a prínosný deň, v ktorom si overili svoje fyzické zdatnosti a teoretické vedomosti v oblasti hasičského športu.

Ing. Peter Šidlo

Československej armády 24,