Expert Geniality show

Ešte 1. decembra minulého roku si niektorí naši študenti už po 10 krát zmerali sily v celoštátnom kole Expert Geniality show

, ktorá sa už tradične koná v tomto predvianočnom termíne. Celkom 29 odvážlivcov si vyberalo z 5 veľmi zaujímavých tém( Mozgolamy, Dejiny, udalosti, umenie, Góly, body, sekundy, Svetobežník a Do you speak English?), kde odpovedali na 25 otázok. No a máme tu vyhodnotenie tejto vedomostnej súťaže. Štyria naši študenti sa stali expertami a teda dosiahli v danej téme výborné skóre.

Jakub Štancel z 3. D triedy sa stal Expertom v téme Mozgolamy,  Martin Kamhal  zo 4. I. v téme Dejiny, udalosti, umenie, Ivo Facuna zo 4.I v téme Góly, body, sekundy a Branislav Weiss zo 4. P triedy v téme Svetobežník.

Blahoželáme!

Súťaž sa koná každoročne, aj ostatní sa môžete testovať vo svojich vedomostiach, stačí otvoriť internet. Radi uvidíme na budúci rok aj nové tváre. Prihláste sa znova u Ing. Tatiany Sarnovskej.

FOTOALBUM

Československej armády 24,