Zvýšenie kvality odborného

• Prijímateľ:

Spojená škola, Československej armády 24, Martin

Názov projektu:

Zvýšenie kvality odborného vzdelávania a prípravy na Spojenej škole v Martine

Zameranie projektu:

Dopytovo-orientovaný projekt

Konkrétny cieľ:

1.2.1 Zvýšiť kvalitu odborného vzdelávania a prípravy reflektujúc potreby trhu práce

Hlavným cieľom projektu s názvom „Zvýšenie kvality odborného vzdelávania a prípravy na Spojenej škole v Martine“ je zvýšenie kvality odborného vzdelávania a prípravy zvýšením kompetencií potrebných pre prispôsobenie vzdelávania požiadavkám trhu práce podporou kľúčových gramotností (čitateľská gramotnosť, matematická gramotnosť, prírodovedná gramotnosť, finančná gramotnosť vrátane podnikateľských vedomostí a ekonomického myslenia, jazykové zručnosti a IKT zručnosti – spoločne ďalej ako „kľúčové gramotnosti“).

„Tento projekt je podporený z ESF“ v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

www.esf.gov.sk                               www.minedu.sk