• SOČ 2020

• 42. ročník Stredoškolskej odbornej činnosti

Táto súťaž má u nás dlhoročnú tradíciu, zožali sme v minulosti mnohé úspechy s našimi prácami v školskom, regionálnom, ale aj celoštátnom kole.

V školskom roku 2019/2020 sa nám do školského kola SOČ prihlásilo 9 prác, z toho je 8 konzultantov – učiteľov a 1 konzultant – majster odborného výcviku. Do súťaže sa zapojilo celkovo 13 súťažiacich z radov našich žiakov.

Súťaž prebehla  v troch odboroch: Strojárstvo, hutníctvo, doprava;  Elektrotechnika a Tvorba učebných pomôcok.

Výsledky v  odbore Strojárstvo, hutníctvo a doprava:
          1. Matúš Androvič, II.C
          2. Pavel Bátora, II.C
          3. Pavol Tisoň, Matej Kapusta, II.C

Matúš Androvič, II.C

Pavel Bátora, II.C

Výsledky v odbore Elektrotechnika:
          1. Dominik Brunčiak , Martin Jurký, III.C

Výsledky v odbore Tvorba učebných pomôcok:
          1. Saskia Kolesárová, III.F
          2. Boris Hykl, Timotej Šajdák, II.C

Saskia Kolesárová, III.F

Gratulujeme postupujúcim do okresného kola a rada by som všetkým žiakom, konzultantom a členom odborných komisií srdečne poďakovala za ochotu zúčastniť sa tejto súťaže a verím, že sa v budúcom ročníku stretneme v ešte väčšom počte.

školský koordinátor SOČ

Mgr. Barbora Kačková