Finančne zdravé služby

účasť na súťaži

Dňa 19.05.2016 sme sa zúčastnili na súťaži s názvom Finančne zdravé služby, ktorú organizovala Dopravná akadémia  Žilina v spolupráci so  ŽSK, s podnikom KIA Motors Slovakia a.s., s Tatrabankou a.s.  a Centrom odborného vzdelávania a prípravy pre automobilový priemysel. Žiaci súťažili v zmiešaných 3- členných tímoch a vypracovávali návrhy možností  financovania kúpy auta pre mladých. Za našu školu sa zúčastnili žiaci Peter Štarke z 1.B, Branislav Weiss a Natália Dutková z 3.P s pedagogickým dozorom Mgr. Jánom Fabušom, ktorý nás do doviezol do Vzdelávacieho strediska KIA  a bezpečne nás priviezol späť a s Ing. Máriou Calíkovou PhD.  Žiaci dostali ďakovné listy  a ďakovný list dostala aj naša škola. Všetci zúčastnení prežili príjemný deň .