Aktivity na našej škole

Výsledky okresného a krajského kola

38. ročník SOČ 

Výsledky okresného 38. ročníka SOČ

Dňa 18. marca 2016 sa uskutočnilo okresné  kolo 38. ročníka SOČ

na Strednej priemyselnej škole v Martine. Na okresnej prehliadke

súťažilo celkom 9 prác s nasledovným výsledkom:

 

Číslo  odboru:    09 Strojárstvo, hutníctvo, doprava

Názov práce: Oprava a lakovanie auta

Súťažiaci: Matej Pekár I.N  (3. miesto – nepostupuje)

Názov práce: Zetor Turbo

Súťažiaci: Peter Horváth III.A (4. miesto – nepostupuje)

 

Číslo  odboru:    11 Informatika

Názov práce: Webová stránka pre školský pneuservis

Súťažiaci: Patrik Karaba  II.E (1. miesto - postup /

Názov práce: Model hviezdnej brány

Súťažiaci: Jakub Oravec III.B /2. miesto – postup/

 

Číslo odboru:   12 Elektrotechnika a hardware

Názov práce: Zabezpečovacie zariadenie

Súťažiaci : Marek Štefanica II.C  /1. miesto -  postup/

 

Číslo odboru:   14  Tvorba  učebných pomôcok

Názov práce: Zrod súčiastky – technologický postup

Súťažiaci: Lukáš Bella,Ivo Facuna III.I /2.miesto - postup /

 

Číslo odboru:   15  Ekonomika a riadenie

Názov práce: Podnikateľský plán

Súťažiaci: Barbora Gauríková – IV.P /2. miesto -  postup /

Názov práce: Štýly vedenia ľudí a spokojnosť zamestnancov v konkrétnom podniku

Súťažiaci: Patrícia Húsová, Branislav Weiss  III.P /1.miesto –postup/

 

Číslo odboru:    17  Pedagogika, psychológia, sociológia

Názov práce:   Násilie páchané na ženách  

Súťažiaci: M. Blašková, N. Kňazková III.P /3.miesto - dodatočný postup/

 

Z 9 súťažných prác postúpilo do krajského kola celkom 7 prác.

 

Fotodokumentácia: zdroj SPŠ Martin

https://picasaweb.google.com/113292773569473641673/OkresneKoloSOC18Marca2016#6264461555650469490

 

Výsledky krajského kola  38. ročníka SOČ

 

Dňa 5. apríla 2016 sa uskutočnilo krajské kolo 38. ročníka SOČ

na Spojenej škole v Kysuckom Novom Meste. Na krajskej  prehliadke

súťažilo z našej školy celkom 6 prác s nasledovným výsledkom:

 

Číslo  odboru:    11 Informatika

Názov práce: Webová stránka pre školský pneuservis

Súťažiaci: Patrik Karaba  II.E – 3. miesto

Názov práce: Model hviezdnej brány

Súťažiaci: Jakub Oravec III.B – nezúčastnil sa

 

Číslo odboru:   12 Elektrotechnika a hardware

Názov práce: Zabezpečovacie zariadenie

Súťažiaci : Marek Štefanica II.C  - 6.miesto

 

Číslo odboru:   14  Tvorba  učebných pomôcok

Názov práce: Zrod súčiastky – technologický postup

Súťažiaci: Lukáš Bella, III.I6.miesto

 

Číslo odboru:   15  Ekonomika a riadenie

Názov práce: Podnikateľský plán

Súťažiaci: Barbora Gauríková – IV.P – 6.miesto

Názov práce: Štýly vedenia ľudí a spokojnosť zamestnancov v konkr. podniku

Súťažiaci: Patrícia Húsová III.P6.miesto

 

Číslo odboru:    17  Pedagogika, psychológia, sociológia

Názov práce:   Násilie páchané na ženách  

Súťažiaci: Martina  Blašková  III.P – 6.miesto

 

Všetkým súťažiacim, ďakujeme nielen  za reprezentáciu našej  školy, ale aj seba, svojich schopností, zručností, za umiestnenia v školskom, okresnom, ale aj krajskom kole

38.ročníka SOČ. Osobitne treba poďakovať Patrikovi Karabovi, ktorý sa už dvakrát za sebou prebojoval zo školského až na krajské kolo, kde obsadil opäť 3. miesto. Zároveň ďakujeme všetkým  konzultantom za ich čas, energiu, cenné rady a pomoc, ktorú študentom venovali.

 

Martin 10.04.2016

Ing. A. Tóthová

Koordinátor šk.kola SOČ

Celá výsl.listina: zdroj Spojená škola Kys.Nové Mesto

  http://www.spsknm.sk/stranka/sites/default/files/vysledkova-listina-KK.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

Zoznam článkov

Kontakt

  • Spojená škola
    Československej armády 24
    036 01 Martin
  • 043/400 11 10

Fotogaléria