Aktivity na našej škole

Vyhodnotenie SOČ 2016

Výsledky školského kola 38. ročníka Stredoškolskej  odbornej činnosti na Spojenej škole Martin

Dňa 24. februára 2016 sa uskutočnilo školské kolo 38. ročníka SOČ na našej škole. V školskej prehliadke študenti prezentovali celkom 22 prác,  z toho 9 prác  postúpilo do okresného kola SOČ.

Číslo odboru:        09 Strojárstvo, hutníctvo, doprava  (6 prác)

Názov práce:     Zetor Turbo / Peter Horváth – III.A/ - 1.miesto – postup do okr.kola

Názov práce:     Oprava a lakovanie auta / Matej Pekár – I.N/ 2.miesto – postup do okr.kola

Názov práce      Slnko hýbe všetkým / Marek Brisuda – III.A/ 3.miesto – nepostupuje

Názov práce      Kľukový mechanizmus / Jaroslav Nepela, E.Hubina  – III.A/ nepostupuje

Názov práce:     Výmena spojky / Miroslav Žucha – I.N/ nepostupuje

Názov práce:     Frézovanie drážok / Vladimír Hric – I.N/ nepostupuje

 

Predseda: Ing.   Ľubomír Baka

Členovia: Ing.   Katarína Dudíková, Ing. Mária Mikolášová

 

Číslo odboru:            11 Informatika  /3  práce/

Názov práce:     Webová stránka pre školský pneuservis /Patrik Karaba IV.C-1.miesto posup do okr.kola  

Názov práce:     Model hviezdnej brány / Jakub Oravec – III.B/-2.miesto postup do okr.kola

Názov práce:     Školský dron / Marián Jesenský, D. Babinský – II.C/-3.miesto-nepostupuje

 

Číslo odboru:            12 – Elektrotechnika, hardware ( 1 práca)

Názov práce:  Zabezpečovacie zariadenie / Marek Štefanica – II.C/-1.miesto postup

   

Predseda:  Ing. Ľubomír Plica

Členovia:  Ing. Renáta Záborská, Mgr. Katarína Drbiaková

 

Číslo odboru:            14 Tvorba učebných pomôcok (3 práce)

Názov práce:     Zrod súčiastky – technologický postup (Lukáš Bella, Ivo Facuna – III.I) - 1.miesto-postup  do okr.kola

Názov práce:     Panel automobilovej komunikácie (Rudolf Bordáš – III.F)-2.miesto nepostupuje do okr.kola

Názov práce:     Ako písať esej v anglickom jazyku (Tomáš Frkáň – IV.B) -3.miesto nepostupuje do okr.kola   

 

Predseda:  Ing. Peter Šidlo

Členovia:  Ing. Iveta Bujňáková, Ing. Anton Mäčko

 

Číslo odboru:       15 Ekonomika a riadenie (8 prác)

Názov práce:    Podnikateľský plán (Barbora Gauríková – IV.P)-1.miesto postup do okr.kola

Názov práce:    Štýly vedenia ľudí a spokojnosť ľudí v konkrétnom podniku (Patrícia Husová, Branislav Weiss

                       – IV. P)-2.miesto postup do okr.kola

Názov práce:    Podnikateľský plán (Lucia Reichlová – IV. P)-3.miesto - nepostupuje

Názov práce:    Podnikateľský plán (Júlia Sleziaková – IV.P) - nepostupuje

Názov práce:     Podnikateľský plán ((Katarína Krišpínska – IV. P) - nepostupuje

Názov práce:    Podnikateľský plán (Denisa Knietľová – IV.P) -  nepostupuje

Názov práce:    Podnikateľský plán (Monika Pittnerová – IV.P) - nepostupuje

Názov práce:    Podnikateľský plán  (Nikola Marková – IV.P) - nepostupuje

 

Predseda:    Ing. Tatiana Sarnovská

Členovia:    Ing. Alena Tóthová, Ing. Ivana Dubcová

 

 

Číslo odboru:            17 Pedagogika, psychológia, sociológia (1 práca)

Názov práce:     Násilie páchané na ženách  / Martina Blašková Natália Kňazková,– III.P) - 1.miesto - postup do okr.kola

    

Predseda:Mgr.Vilma Považanová

Členovia:PaedDr.Eva Franková, Mgr.Marta Žingorová

 

Zároveň  ďakujeme všetkým študentom, ktorí vypracovali a prezentovali  práce na zaujímavé témy, ako aj všetkým konzultantom za ich pomoc, rady a ich čas.

 

Študentom, ktorí postupujú do okresného kola SOČ, želáme veľa šťastia pri úspešnom  prezentovaní prác. Okresné kolo SOČ sa uskutoční 18.  marca 2016 na Strednej priemyselnej škole v Martine.

 

Martin, 28.02.2016 Koordinátori školského kola

    Ing. Tóthová,  Ing. Vrábová

FOTOGALERIA

Zoznam článkov

Kontakt

  • Spojená škola
    Československej armády 24
    036 01 Martin
  • 043/400 11 10

Fotogaléria