Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní a snowbordingu

Súťaž sa konala dňa 3. februára 2016

Už po piatykrát spoznali Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní a snowbordingu svojich víťazov. Pod záštitou predsedu Žilinského samosprávneho kraja nastúpilo na svah 171 žiakov z 36 škôl na území Žilinskej župy. „Aj keď tento rok nám zima zatiaľ veľa snehu nedopriala, už tradičné majstrovstvá v lyžovaní a snowbordingu sa nám nakoniec podarilo uskutočniť.Odbor školstva a športu Žilinského samosprávneho kraja usporiadal 5. ročník Majstrovstiev žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní a snowbordingu pre stredných škôl v územnej pôsobnosti ŽSK. Súťaž sa konala dňa 3. februára 2016 v lyžiarskom stredisku Ski centrum Kubínska Hoľa.

Na súťaži nás úspešne reprezentoval v snowbordingu Andrej Hurta, ktorý obsadil vynikajúce 4. miesto.

Fotoalbum