Aktivity na našej škole

Víťazstvo v kategórii „Spoznávame kultúrne dedičstvo hostiteľskej krajiny počas mobility Erasmus+ v zahraničí“

SAAIC – Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu vyhlásila Výzvu na podávanie súťažných návrhov v rámci iniciatívy Európsky týždeň odborných zručností 2018.

Súťaže boli určené pre príjemcov grantov v programe Erasmus+, t. j. pre organizácie, ktoré realizovali alebo realizujú projekt v programe Erasmus+.

Európsky týždeň odborných zručností  a samotná súťaž už skončili. Je pre nás veľkým potešením, že naša škola túto súťaž vyhrala v kategórii „Spoznávame kultúrne dedičstvo hostiteľskej krajiny počas mobility Erasmus+ v zahraničí“. Hlasovalo sa do 30.12.2018 a Spojená škola Martin získala najviac hlasov spomedzi 24 škôl z celého Slovenska. Veľké poďakovanie patrí autorovi súťažného videa – Lukášovi Gašparovi, žiakovi IV.B za samostatné vytvorenie nielen súťažného videa https://www.youtube.com/watch?v=-ieXPoaWvpM ale aj celej web stránky projektu No Enemies Violence – Egual Rights (NEVER) - http://never.webprevas.sk/index.php

Ďalšie obrovské ďakujem patrí všetkým našim pedagógom, žiakom, rodinným príslušníkom a celej verejnosti, ktorí nás v súťaži podporili hlasovaním o najlepšie video z mobilít nášho projektu NEVER, na ktorom sme tvrdo pracovali 3 roky. Náš sen sa stal skutočnosťou.  Som dojatá, šťastná a hrdá zároveň. Ďakujem v mene všetkých našich žiakov, pre ktorých je určená výhra – finančná podpora pre jazykové vzdelávanie v sume 350€.

 

Mgr. Andrea Fabrová

Zoznam článkov

Kontakt

  • Spojená škola
    Československej armády 24
    036 01 Martin
  • 043/400 11 10

Fotogaléria