Smelo na cesty

Dňa 18. 10. 2016 sme sa zúčastnili súťaže,

ktorú organizovala Dopravná akadémia v Žiline za podpory ŽSK, spoločnosti KIA Motors Slovakia, s.r.o. v jej priestoroch Vzdelávacieho strediska v Gbeľanoch. Bola to súťaž pod názvom Smelo na cesty a zúčastnení žiaci z 11 stredných škôl zo Slovenska a Čiech v spoločných tímoch vypracovávali návrhy, ako znížiť počet dopravných nehôd na cestách. Z našej školy sa zúčastnili žiaci N. Weissová z 3. P, B. Weiss a P. Húsová zo 4. P. Žiaci aj naša Spojená škola Martin sme dostali ďakovné listy a odmeny za aktívnu účasť. Súťaž bola prínosom pre žiakov, ktorí sa naučili spolupracovať, vyskúšali si prezentovať svoje návrhy pred prítomnou hodnotiacou komisiou, ktorá okrem iných pozostávala aj z členov Policajného zboru Žilina.

Ing. Mária Cáliková PhD.

Československej armády 24,