Divadelné predstavenie Peter a Lucia

v CVČ Kamarát

Divadelné predstavenie Peter a Lucia v CVČ Kamarát

Dňa 18.apríla 2016 o 10:00 hod. sa  v sále CVČ Kamarát uskutočnilo

v  spolupráci s  DIVADLOM  AGAPÉ Stretnutie s divadlom divadelné predstavenie  Peter a Lucia.

Na tomto podujatí  sa zúčastnili žiaci našej školy z tried 1.A, 1.P, 3.P a 3.B pod vedením  PaedDr. Frankovej , Mgr. Žingorovej a  Mgr. Bročkovej.

Divadelné predstavenie Peter a Lucia vzniklo v marci roku 2013 ako spolupráca medzi Divadlom Agapé s hendikepovanými hercami z DSS Betánia v Senci. Príbeh vznikol na motívy novely Romaina  Rollanda. Je to príbeh čistej lásky medzi mužom a ženou počas 1. svetovej  vojny. Vladko, ktorý hrá Petra a Saška, ktorá hrá Luciu, sú skutočný pár už 13 rokov .

„Sú to herci srdca, ktorých spája s príbehom hry precítenie ich vlastného vzájomného vzťahu.“

PaedDr. Eva Franková