Realitný vodičák

V marci sa naša škola v spolupráci s MGM & partners prostredníctvom tried IV. P a IV. C zapojila do projektu „realitný vodičák“, ktorého hlavným cieľom je priblížiť širokej verejnosti so zreteľom na mladých ľudí problematiku predaja nehnuteľností a informovať ich o aktuálnej situácii na realitnom trhu. Prednáška pána Glosa, konateľa realitnej kancelárie MGM & partners s. r. o., poskytla komplexné informácie o trhu nehnuteľností a potrebný návod ako postupovať pri kúpe, predaji, či prenájme nehnuteľností s prihliadnutím na lokalitu Žilinského kraja tak, aby neboli z hľadiska nedostatku informácií a vedomostí nútení využívať služby tretích osôb. Získané informácie môžu účastníci vzdelávania využiť v praxi, pretože dôraz bol kladený najmä na príklady z praxe. Študenti si  zvýšili svoju gramotnosť v oblasti REALÍT, dokážu kriticky myslieť a samostatne sa rozhodovať.

Po  úspešnom absolvovaní testu študenti získajú certifikát – Realitný vodičák.

Ing. Mária Calíková PhD.

Československej armády 24,