Aktivity na našej škole

Roman Bízik na Majtrovstvách Slovenskej Republiky v Naturálnej kulturistike.

Dňa 20.05.2017 sa konali Majstrovstvá Slovenskej Republiky v Naturálnej kulturistike a fitness Viničné.

Roman Bízik, žiak 1.ročníka - vždy mal ku športu nejakým spôsobom blízko. Niečo viac ako rok sa venuje naturálnej kulturistike pod vedením trénera  Ondreja Miláčeka.  Rozhodol sa, že sa stane členom športového klubu Naturálka a skúsi to s nejakými súťažami. Absolvoval  hneď tri súťaže:
 
Dňa 6.5.2017  sa v hoteli Therma Dunajská Streda konala prvá jarná súťaž v naturálnej kulturistike a fitness. Tam sa vo svojej kategórii Dorast, s číslom 30,  umiestnil na krásnom 2.mieste.
 

Dňa 13.05.2017 sa konal 2. ročník Media4Rent  v Bratislavskom Istropolise, kde už bolo medzinárodné zastúpenie pretekárov vo viacerých kategóriách.  Tu pretekal v dvoch kategóriách:

Dorast – umiestnil sa opäť na krásnom 2.mieste,
Juniori – umiestnil sa tie na krásnom 5.mieste.

 

Dňa 20.05.2017 sa konali Majstrovstvá Slovenskej Republiky v Naturálnej kulturistike a fitness Viničné. Súťažil v kategórii Dorast, kde sa prebojoval do finále a skončil na krásnom 5.mieste

 

Prvý rok má úspešne za sebou. Stálo ho to hodne síl a odriekania. Nezvládol by to však bez pomoci mnohých ľudí a samozrejme aj bez pomoci školy, ktorá mu umožnila pripravovať sa na súťaže.

Roman vyslovil poďakovanie na svojom facebookovom profile svojim blízkym a už sa teší na Ďalšiu sezónu.
„Tak moja prvá sezóna je za mnou a už teraz sa teším na ďalšiu ‼
Roman, prajeme Ti veľa úspechov !!!

 

 

 

Zoznam článkov

Kontakt

  • Spojená škola
    Československej armády 24
    036 01 Martin
  • 043/400 11 10

Fotogaléria