Súťaž „Tímový záchranár“

Dňa 12. apríla 2017 sa žiaci našej školy odboru mechanik hasičskej techniky zúčastnili medzinárodnej športovo-vedomostnej súťaže

pre študentov stredných a vysokých škôl v oblasti ochrany pred požiarmi pod názvom „Tímový záchranár“. Súťaž sa konala v areáli Strednej školy požiarnej ochrany MV SR v Žiline – Považskom Chlmci. Za našu školu bojovali dve dvojčlenné družstvá chlapcov z odboru mechanik hasičskej techniky.
V silnej konkurencii a nepriaznivom, chladnom počasí sa družstvo Jozef Horváth a Jozef Weis zo 4.A triedy umiestnilo na siedmom mieste a družstvo 3.A triedy v zložení Tomáš Mareta a Andrej Malina obsadilo dvadsiate miesto vo svojej kategórii.
K dosiahnutým výsledkom chlapcom gratulujeme a veríme v lepšie umiestnenia v budúcich ročníkoch súťaže.

Ing. Peter Šidlo